پروژه معرفی کنید و هدیه بگیرید


همکاران گرامی و همشهریان محترم

آذرندا همراه سعی داشته تا با ارائه کیفیت در خدمات خود مشتریان بیشتری را به خود جذب نماید. از این رو در برنامه جدید ما که از ابتدای سال 1400 شروع می شود یک کمپین همکاری را راه اندازی نموده ایم.

در این برنامه هر فرد می تواند یک یا چندین پروژه مرتبط با خدمات ارائه شده توسط آذرندا را با هر کدام از روش های ارتباطی به ما معرفی نماید. درصورتیکه که این معرفی منجر به عقد قراردادی برای آذرندا شود، ما به پاس همکاری و اعتماد شما 5 درصد از مبلغ کل قرارداد را به شما هدیه می دهیم. با این روش سعی ما در این است تا بتوانیم مشتریان بیشتری جذب کرده و هزینه تبلیغات را نه فقط به آژانس ها تبلیغاتی بلکه با مشتریان وفادار نیز به اشتراک بگذاریم.

کلیات این برنامه همان است که در لا به آن اشاره شد ولی نکات زیر نیز بایستی در نظر گرفته شود:

  • مالک یا صاحبین پروژه باید در زمان بازدید اولیه از پروژه هویت معرف را تایید نمایند و ما اطمینان حاصل کنیم که معرف ما را به ایشان شناسانیده است.
  • معرف می تواند از همکاران گرامی ما و شرکت های همکار باشد و در این زمینه هیچ محدودیتی وجود ندارد.
  • هدیه پیش بینی شده معادل با 5 درصد ار مبلغ خالص کل قرارداد خواهد بود و منوط به عقد قرارداد و وصول پیش پرداخت از مالک پروژه است.
  • پرداخت این هدیه به صورت کاملا نقدی و با چک بانکی و از محل پیش پرداخت پروژه انجام می پذیرد.
  • معرف می تواند هر تعداد پروژه را به ما معرفی نماید و هدیه متناسب با هر پروژه به ایشان پرداخت می شود. بدیهی است با همکاری های بیشتر و معرفی پروژه های بیشتر میزان هدیه می تواند با توافق طرفین افزایش یابد.

راه های ارتباط با ما را در صفحه تماس با ما خواهید یافت.

امیدواریم که پاسخ درخوری به اعتماد شما داشته باشیم.

تیم تولید محتوای آذرندامشاهده نوشته ها

آذرندا همواره تلاش نموده تا با تولید محتوای مفید، بروز و دقیق در ارتقای فرهنگ استفاده از سیستم های اعلام و اطفاء حریق نقشی داشته باشد. از این رو تیم تولید محتوا به این موضوع پرداخته و مطالب را تولید و بررسی می نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر سوالی در زمینه فعالیت ما دارید، در فرم تماس با ما مطرح کرده و منتظر تماس ما باشید