سوالات متداول

Azarneda Logo

آیا شما هم سوالی دارید؟

 

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ را پیدا نکردید، سؤال خود را برای ما مطرح نمایید، در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

چگونه نوع سیستمی که نیاز دارم را انتخاب کنم؟

مطمئنا سیستم های حفاظت در برابر آتش، سیستم های ضد سرقت و سیستم های اتوماسیون خانگی انواع مختلفی دارند که هر کدام به نوع خود ویژگی های مثبت و منفی برای کاربری های مختلف دارند. برای جواب این پرسش می توانید از طریق همین وبگاه از ما مشاوره دریافت کنید

قراردادهای تعمیر و نگهداری چه مدت طول می کشند؟

این موضوع وابسته به متن قرارداد اولیه بین ما و مشتری است. اما در حالت کلی این قراردادها یکساله هستند.

سیستم ضدسرقت با وجود حیوانات خانگی باز هم کار می کند؟

ما می توانیم حسگر های آشنا با حیوانات خانگی برای شما نصب کنیم. با این کار با وجود سیستم ضد سرقت و حیوانات خانگی، مشکلی به عنوان هشدارهای کاذب برای شما به وجود نمی آید.

آیا سیستم اعلام حریق و یا سیستم ضد سرقت در زمان قطعی برق نیز کار خواهند کرد؟

بله، کار می کنند. این سیستم ها به طور معمول از طریق باتری های کمکی که در درون این سیستم ها تعبیه شده اند می توانند تا حداقل 12 ساعت عملکرد بدون برق را پشتیبانی نمایند. البته این باتری ها بایستی با بازرسی ها مدون بررسی شده و از سلامت ایشان مطمئن شد.

سیستم اعلام و اطفاء حریق ما برای مدت های طولانی خاموش بوده است. آیا امکان استفاده از آن هنوز هست؟

پاسخ این پرسش به شرایطی که سیستم در این مدت در آن وجود داشته است بستگی دارد اما در حالت کلی سیستمی که در شرایط نرمال محیطی به حال خود رها شده باشد و اتفاق خاصی برای آن نیافتاده باشد را می توان دوباره احیا کرده و از آن استفاده نمود.

تجهیزات سیستمی که در پروژه ما اجرا شده است از برند ... است. آیا امکان سرویس و نگهداری از آن هست؟

بله. کارشناسان ما می توانند با سیستم های اعلام حریق، اطفاء حریق، سیستم ضد سرقت، سیستم اتوماسیون خانگی از برند های مختلف کار کنند و محدودیتی در این زمینه برای ما نیست.

تجهیزاتی که خراب یا معیوب شده اند را از کجا تهیه کنم؟

تعمیر و یا تعویض تجهیزات نیازمند احاطه کامل اطلاعاتی بر روی کل سیستم است. از این رو ما پس از بررسی و بازدید از پروژه شما تجهیزاتی که بایستی تعویض شوند را برای شما تهیه و نصب خواهیم نمود.

بهترین زمان برای شروع تعمیر و نگهداری از سیستم چه زمانیست؟

سیستم های اعلام و اطفاء حریق و همچنین سیستم های اعلام سرقت همگی سیستم هایی فعال هستند، یعنی همیشه جریان برق در آنها در حال عبور است و این موضوع عدم خطا در سیستم را به یک امر حیاتی تبدیل می کند. از این رو بهترین زمان برای شروع نگهداری از سیستم بلافاصله پس از راه اندازی و تحویل سیستم است.

از ما بپرسید


    اگر سوالی در زمینه فعالیت ما دارید، در فرم تماس با ما مطرح کرده و منتظر تماس ما باشید