گواهینامه ها

شرکت اطمینان افزا آذران سعی دارد تا خدمات خود را طبق استانداردهای روز ملی و بین المللی ارائه نماید. از این رو مدیران این شرکت همواره سعی داشته اند تا با شرکت در دوره های تخصصی، آموزه های خود را به روز نگه دارند. همچنین در این آموزش ها سعی شده تا دوره های مختلف و مرتبط با سیستم های اعلام حریق، اطفاء حریق و دیگر سیستم های ایمنی ساختمان گنجانیده شود تا گستره علمی مناسبی در شرکت ایجاد گردد. در اینجا برخی از گواهینامه های داخلی و خارجی شرکت ارائه شده است.

گواهینامه NFPA

انجمن ملی حفاظت در برابر حریق آمریکا (National Fire Protection Association) یا به اختصار NFPA از مهمترین موسسات فعال در زمینه سیستم های مرتبط با ایمنی در جهان است. این موسسه که در سال 1896 در ایالت ماساچوست آمریکا پایه گذاری شده با تهیه و تدوین صدها استاندارد که همگی در ارتباط با محافظت در برابر حریق هستند، سهم بسزایی در تولید دانش و استانداردسازی این حوزه دارد. این موسسه همچنین هر ساله دوره هایی را در اقصی نقاط جهان برای آموزش متخصصین و آشنایی بیشتر آنها با این استاندارد مرجع برگزار می نماید.

گواهینامه CPD

گواهینامه CPD که مخفف (Continuing Professional Development) قرار گرفته است در حقیقت یک موسسه خصوصی مورد تایید اتحادیه اروپا (EU) است که آموزش های تخصصی در صنایع مختلف را برنامه ریزی و برگزار می کند. این موسسه با همکاری شرکت های متخصص در زمینه های مختلف سعی می کند تا بروزترین آموزش های ممکن را در رشته های مختلف به متخصصین این امر ارائه نماید.  

گواهینامه از شرکت NSC آلمان

شرکت NSC یک شرکت بزرگ در زمینه تولید تابلو های کنترل سیستم اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک هوشمند است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر بیلیفیلد کشور آلمان قرار گرفته تا بتواند از پتانسیل های موجود در زمینه تخصصی خود یعنی ساخت تابلوهای کنترل سیستم اعلام حریق کمک بگیرد. دوره های گذرانده شده برای این برند در زمینه شناخت و روش های اجرا و راه اندازی اصولی این سیستم ها بوده است.   

گواهینامه از شرکت MSR آلمان

شرکت MSR Electronics یک شرکت پیشرو در زمینه ساخت آشکارساز های گاز های سمی و سوختنی است که دفتر مرکزی آن در کشور آلمان قرار گرفته است. از ویژگی های این برند می توان به استفاده از پروتکل های ارتباطی مدرن دیجیتال در سیستم های تشخیص گاز یاد کرد. آموزش های دیده شده برای این برند شامل روش های نصب و راه اندازی این تجهیزات شده است.  

اگر سوالی در زمینه فعالیت ما دارید، در فرم تماس با ما مطرح کرده و منتظر تماس ما باشید