آذرندا چگونه خدمات تعمیر و نگهداری اعلام و اطفا حریق را ارائه می دهد؟


آذرندا به صورت تخصصی در زمینه تعمیر، سرویس و نگهداری متداوم از سیستم های
-تشخیص آتش (Fire Detection System)،
-سیستم های مبارزه با آتش (Fire Protection System)،
-سیستم های اتوماسیون خانگی (Home Automation)
-و سیستم های ضد سرقت (Anti Theft System)
فعالیت می کند. ما با پشتوانه تجربه کارشناسان خود سعی بر این داریم تا بهترین خدمات را در این زمینه ارائه دهیم و بتوانیم سیستم های امنیتی در ساختمان ها را در بهترین وضعیت نگه داریم. عملیات تعمیر و نگهداری اعلام و اطفا حریق و همچنین دیگر سیستم های حفاظت ساختمان بایستی مطابق با استانداردهای بین المللی مرتبط با این حوزه انجام شود تا هم روش درست و بهینه در پیش گرفته شود و هم بتوان به صحت عملکرد سیستم مطمئن بود. خوشبختانه کارشناسان در آذرندا به خوبی با این استانداردها آشنا بوده و با دقت و همیت خود بهترین خدمات را عرضه می کنند.

 این مهم یک پیش نیاز مهم دارد و آن تصمیم مشتری بر حفظ و امنیت ساختمان خود دارد. متاسفانه در حال حاضر قوانین شهری و کشوری الزامی بر امر تعمیر و نگهداری از سیستم های حفاظتی از ساختمان ندارد که این خود به نحوی به وقوع حوادت خطیر در ساختمان ها با هر کاربری دامن میزند. حوادثی مانند آتش سوزی در ساختمان پلاسکو یا مجتمع های تجاری بزرگ در صورت رعایت بحث های عمومی ساختمان و علی الخصوص توجه به سالم و در حال کار بودن سیستم های خاموش کننده حریق شاید به این حجم باعث از بین رفتن جان و مال مالکین آن نمی شد.

 با این وجود در حال حاضر نهادهای نظارتی تنها به اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق در ساختمان ها بسنده می کنند و این موضوع که سالم بودن و در حال کار بودن این سیستم هاست که می تواند اهالی را از خط نجات دهد را اکثرا نادیده می گیرند.
بر همین اساس ما در آذرندا تلاش داریم تا بتوانیم با ارائه خدماتی با کیفیت این نوید را به مالکین بفکر بدهیم که آنها می توانند از طریق آذرندا از امنیت ساختمان خود اطمینان حاصل نمایند.
برای روشن تر شدن روش انجام کار در اینجا روند پیشرفت پروژه ها در آذرندا را شرح می دهیم و مراحل را با هم مرور می کنیم.

 

تماس با آذرندا:
ابتدایی ترین قدم برای شروع روند، تماس مشتری با آذرنداست. در حال حاضر همشهریان ما در شهر اصفهان و حومه آن می توانند از طریق تلفن، ایمیل و وبگاه با ما تماس بگیرند و مشخصات ساختمان/ملک خود را ثبت نمایند. همین حالا به صفحه تماس با ما سری بزنید و اطلاعات خود را وارد کنید. ما با شما تماس می گیریم. 

 مشاوره و بازدید رایگان:
به نظر ما این مهمترین بخش در روند کار در آذرنداست. ما با بررسی مشخصات ساختمان که از مشتری دریافت کرده ایم با ایشان قرار بازدیدی تنظیم می کنیم و شرایط را دیده و بررسی می کنیم. مشخص است که بنا بر شرایط ساختمان (کاربری، موقعیت، وضعیت سیستم موجود و…) نتایج متفاوتی از بازدید به دست خواهد آمد. ما با توجه به این داده ها، یک برنامه برای تعمیر و نگهداری سیستم ارائه می کنیم. ما در این گزارش سعی می کنیم که کلیه موارد مورد نیاز را به کارفرما گوشزد کنیم و هرگونه ایراد احتمالی در سیستم های موجود را عیان سازیم. با این روش حتی در صورتیکه کارفرما تصمیم به ادامه کار با ما را نداشته باشد، حداقل به ایرادات سیستم پی خواهد برد و می تواند در جهت رفع آنان پیگیری نماید.

عقد قرارداد:
حال تصمیم با مشتری است. در صورتیکه که کارفرما به همکاری با آذرندا تمایل داشته باشد، قراردادی رسمی بین ما و نماینده قانونی ایشان عقد می شود. مدت قرارداد می تواند متغیر باشد ولی معمولا اکثر قراردادها به مدت یکسال عقد و پس از آن تمدید می شوند.

عملیات بازرسی اولیه:
پس از عقد قرارداد حال نوبت دست به کار شدن است. کارشناسان آذرندا با حضور در محل رفع عیب از سیستم ها را شروع می کنند. سیستم هایی که نصب شده ولی نگهداری نشده اند معمولا دچار آسیب، خرابی، شکستگی، تجهیزات معیوب و دیگر مشکلات می شوند. در این عملیات همه این موارد بررسی و این تجهیزات تعمیر و یا تعویض می شوند تا در نهایت یک سیستم کاملا سالم و روشن به دست آید.

تست های دوره ای:

بازدید و تست های دوره ای براساس شرایط هر دو یا سه ماه یکبار توسط آذرندا انجام می شود. روند این تست ها براساس استاندارد و طبق ضوابط خاصی انجام می شود تا عملکرد همه تجهیزات به خوبی بررسی شوند. گزارش همه این تست های دوره ای در اختیار کارفرما(یان) قرار خواهد گرفت. با این کار علاوه بر اینکه از صحت عملکرد سیستم اطمینان حاصل می شود، همه تجهیزات نیز حداقل یکبار بازرسی شده و از ایرادات احتمالی در آینده تا حد زیادی جلوگیری به عمل می آید.

ما معتقدیم با اجرای این روند به حفظ و بالا بردن ایمنی ساختمان ها در شهر کمک کرده و می توانیم کارفرمایان و مالکین را سرمایه گذاری در این بخش تشویق نماییم. تعمیر و نگهداری اعلام و اطفا حریق تخصص ماست.

اگر میخواهید با دیگر خدمات ما آشنا شوید در وبسایت ما جستجو کنید.

 

تیم تولید محتوای آذرندامشاهده نوشته ها

آذرندا همواره تلاش نموده تا با تولید محتوای مفید، بروز و دقیق در ارتقای فرهنگ استفاده از سیستم های اعلام و اطفاء حریق نقشی داشته باشد. از این رو تیم تولید محتوا به این موضوع پرداخته و مطالب را تولید و بررسی می نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر سوالی در زمینه فعالیت ما دارید، در فرم تماس با ما مطرح کرده و منتظر تماس ما باشید